Whirlpool W Collection – design w parze z technologią

Nowa linia Whirlpool W Collecion zachwyca inteligentnymi rozwiązaniami, dzięki którym użytkowanie domowego AGD staje się intuicyjne, a osiągnięcie zamierzonych rezultatów jest niezwykle proste. Elegancki design z kolei  gwarantuje wyjątkowe efekty aranżacyjne.

Autor: imello.pl

Opublikowano: 19.05.2022

Zmodyfikowano: 23.06.2022

Bazą serii W Collection są urządzenia do strefy gotowania: inteligentne piekarniki, płyty indukcyjne, kuchenki mikrofalowe i okapy. Dopełnienie linii W stanowią: zmywarki, pralki oraz czterodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka. We wszystkich sprzętach zastosowano rozwiązania zapewniające efektywność pracy, łatwość obsługi oraz perfekcyjne rezultaty.
Linię W Collection tworzą cztery serie AGD do zabudowy: W6, W7, W9 i najbardziej zaawansowana – W11. W innowacyjnych urządzeniach Whirlpool wprowadzono funkcjonalności pozwalające oszczędzać czas oraz redukować zużycie energii elektrycznej i wody, a co za tym idzie, także i wydatki. W piekarnikach znajdziemy m.in. programy parowe SteamSence i SteamSence+, czteropunktową termosondę, kolorowe wyświetlacze tekstowe MySmartDisplay oraz opcję Cook4 dającą możliwość pieczenia na czterech poziomach jednocześnie. Co to oznacza w praktyce?
 

Piekarniki Whirlpool W Collection

Intuicyjny panel sterowania i kolorowy wyświetlacz MySmartDisplay

W piekarnikach Whirlpool W Collection 6. Zmysł do dyspozycji mamy automatyczne programy pieczenia, umożliwiające nam wykorzystanie nawet 100 kombinacji gotowych przepisów. Korzystanie z nich jest niezwykle proste, szczególnie w piekarnikach W11 wyposażonych w 4,5-calowy, dotykowy panel sterowania MySmartDisplay. Kolorowy wyświetlacz tekstowy krok po kroku przeprowadza nas przez proces wyboru odpowiednich parametrów i wprowadzania dodatkowych funkcji.

Czteropunktowa termosonda

Wspomagana technologią 6. Zmysł czteropunktowa termosonda MultisenseProbe to element piekarników Whirlpool W11 i W9. Specjalnie zaprogramowane urządzenie mierzy temperaturę przyrządzanego dania w czterech różnych miejscach, dbając w ten sposób o równomierne efekty. Proces pieczenia jest przez cały czas automatycznie monitorowany, dzięki czemu staje się jeszcze prostszy. Za sprawą odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji termosondy, swobodnie możemy umieszczać ją w potrawach o stałej, jak i płynnej konsystencji.

Piecz na 4 poziomach z systemem Cook4

Funkcja Cook4 przynosi nam możliwość równoczesnego pieczenia aż na czterech poziomach w trakcie jednego cyklu. Jednocześnie możemy przygotować przystawkę, danie główne i deser, a inteligentny wyświetlacz podpowie nam, na jakiej wysokości umieścić poszczególne potrawy. Z kolei system obiegu powietrza wraz z działającym na wysokim poziomie wentylatorem zagwarantują równomierne efekty i zapobiegać będą mieszaniu się zapachów.

Nieograniczone możliwości SteamSense i SteamSense+

Jeszcze smaczniejsza i zdrowsza kuchnia – teraz to takie łatwe! Piekarniki Whirlpool z serii W6, W9 i W11 umożliwiają nam przygotowywanie produktów na parze. Funcja SteamSense łączy działanie pary i termoobiegu, zapewniając doskonały smak i idealne wypieczenie potraw, które stają się chrupkie z zewnątrz i soczyste w środku. Natomiast opcja SteamSense+ w 100% wykorzystuje parę wodną dla wydobycia pełni smaków i aromatów z przyrządzanych dań i zachowania maksymalnej ilości składników odżywczych oraz witamin i minerałów.

Unikalny design w parze z zaawansowaną technologią.

To coś dla Ciebie:)

Mogą Cię zainteresować

section logo

Tagi

section logo
imello logo