Złota linia w ofercie marki Kernau

Złoto jednoznacznie kojarzy nam się z wyszukaną elegancją i luksusem, dlatego coraz częściej zapraszamy je do naszych domowych aranżacji, również pod postacią sprzętów AGD. Marka Kernau, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów podążających za wnętrzarskimi trendami, stworzyła linię Gold, dzięki której blask złota może zagościć w kuchni każdego z nas.

Autor: imello.pl

Opublikowano: 21.11.2021

Zmodyfikowano: 23.06.2022

Na skróty

Złote okapy Kernau

Wysoka wydajność i aż cztery stopnie pracy to funkcjonalne wyróżniki okapów Kernau z linii Gold, które – poza unikatowym designem – decydują o ich popularności wśród wymagających konsumentów. Modele wyspowe: KCH 0440 Gold Island i KCH 0890 B Gold Island oraz przyścienne: KCH 0440 Gold i KCH 0890 B Gold to klasyczne wyciągi o kształcie tuby i odwróconej litery T. Zastosowany w nich szczelinowy system zasysania pozwala na zachowanie maksymalnej skuteczności w pochłanianiu oparów, przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego wyglądu urządzenia. Z kolei system regulacji temperatury oświetlenia daje możliwość dostosowania barwy światła do naszych indywidualnych preferencji. Chłodny odcień zapewni wysoki komfort pracy, nawet po zmroku czy w pochmurny dzień, ciepłe światło natomiast stworzy w kuchni przytulną atmosferę.

Zlewozmywak o złotym wykończeniu

Stalowy zlewozmywak KSS U 61.1 1B SS Gold to kolejna propozycja marki Kernau dla miłośników złotych sprzętów kuchennych. Prosta forma i wysoka funkcjonalność zlewu, który jesteśmy w stanie zainstalować na równi z blatem sprawiają, że tak praktyczny produkt może stać się głównym akcentem dekoracyjnym naszej kuchni. Głęboko nasycony odcień złota został uzyskany poprzez zastosowanie zaawansowanej technologii powlekania PVD. To również tajemnica niezwykłej odporności powierzchni zlewu Kernau na różnego rodzaju uszkodzenia. Trwały sprzęt o niecodzienny designie trafi w każdy wysublimowany gust.

Efektowne detale

Bateria kuchenna to nieodłączny element wyposażenia zlewozmywaka, który – odpowiednio dobrany – stanie się dopełnieniem aranżacji strefy zmywania. W pełni złota bateria Kernau KWT 34 Gold Nano idealnie koresponduje z wykończeniem zlewozmywaka o tej samej barwie. Natomiast estetyczne zestawienie złota i czerni w bateriach KWT 35 Gold Nano i KWT 39 Elastic Gold Nano sprawia, że tworzą one przepiękną kompozycję z granitowymi zlewami marki Kernau, szczególnie tymi uzupełnionymi o złoty komplet odpływowy KS SS 1B Gold Nano.

Mogą Cię zainteresować

section logo
imello logo