Animacja

Dane adresowe

ul. Nadbrzeżna 12

43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia

pn - pt: 10:00 - 17:00

sb: 10:00 - 14:00

Animacja to salon kuchni, który jest kontynuacją 19-letniej sprzedaży mebli kuchennych w Bielsku-Białej i okolicach. Nasze długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie gwarantuje, że potrafimy doradzić i ułatwić podjęcie decyzji o zabudowie mebli, jak i dodatków do kuchni. Kompleksowa obsługa sprawia, że przy oszczędności cennego czasu, otrzymasz w jednym miejscu wszystko, to czego potrzebujesz do realizacji wymarzonej, wygodnej kuchni, tworzącej idealną harmonię z całym wnętrzem Twojego domowego królestwa. Bogata kolorystyka frontów oraz płyt korpusowych i blatów, różnorodne uchwyty, szyb witrażowy lub w ramie aluminiowej to jedne z wielu oferowanych przez nas możliwości. 

 

Zależy nam na funkcjonalność pomieszczenia i wygody użytkowania sprzętów AGD. Każda kuchnia powinna spełniać najwyższe oczekiwania i być połączeniem najnowszych rozwiązań technicznych, trwałości, estetyki oraz indywidualnego stylu wnętrza. Dla nowoczesnego stylu życia należy stworzyć nowoczesną kuchnię, która nie może być dziełem przypadku. Tworzymy kompleksową aranżację zabudowy pomieszczeń kuchennych. Zapewniamy wszelkie pomiary i stworzymy projekt w programie AutoCAD. Dzięki temu otrzymasz cały plan przyłączy instalacyjnych, pomoc w doborze kolorystyki oraz rozwiązań technicznych. 

 

Oferujemy produkty takie jak: markowe meble kuchenne na zamówienie wraz z wyposażeniem szafek i szuflad marki BLUM. Dodatkowo zakupisz u nas sprzęt AGD do zabudowy, który jest przez nas sprawdzony i polecany. Zapewniamy również transport oraz montaż zakupionych u nas mebli oraz sprzętu AGD. Otaczamy Cię opieką również po zakupie poprzez: opiekę gwarancyjną i pomoc w naprawie pogwarancyjnej, modernizację istniejącej zabudowy poprzez wymianę szafek, blatów czy sprzętu AGD. Przy przeprowadzkach również oferujemy pomoc w adaptacji mebli kuchennych.

Nasza lokalizacja

section logo
imello logo