O imello.pl

section logo

Imello.pl to jedyne takie miejsce w sieci, dzięki któremu przejdziesz przez remont szybko, sprawnie i bez żadnych niespodzianek!

 

To przestrzeń pełna inspiracji, wnętrzarskich aranżacji, produktów najlepszych marek, a także wywiadów i porad specjalistów. Znajdziesz tu adresy najlepszych studiów mebli zlokalizowanych w Twojej okolicy, w których zrealizujesz swoje marzenia o stylowych i funkcjonalnych wnętrzach.

 

Projektuj z Kreatorem


Sercem Imello jest Kreator Kuchni, czyli narzędzie umożliwiające samodzielne zaprojektowanie kuchni w kilku prostych krokach. Wystarczy odpowiedzieć na parę pytań, m.in. o wymiary pomieszczenia, o to co Ci się podoba i na jakim sprzęcie Ci zależy, a od razu dostaniesz kilka gotowych propozycji.
Nie musisz znać się na projektowaniu, nie musisz wiedzieć, czym jest trójkąt roboczy, nie musisz zastanawiać się, jak dobrać kolory. Kreator Kuchni Imello ma odpowiednią wiedzę i potrafi ją wykorzystać, by pomóc Ci stworzyć wymarzoną kuchnię.

 

Stań w swojej kuchni


Nasz Kreator Kuchni pozwala Ci zobaczyć, jak zaprojektowana kuchnia będzie wyglądać w Twojej przestrzeni. Dzięki opcji AR, z pomocą tabletu lub smartfonu, możesz osadzić swój projekt w realnym pomieszczeniu, by jeszcze lepiej zwizualizować sobie swoją kuchenną aranżację, a także z bliska oglądnąć AGD czy wykończenie mebli.

Zarejestruj się i zyskaj więcej


Będąc zarejestrowanym użytkownikiem Imello, zyskujesz dodatkowe możliwości. Po zalogowaniu się możesz zapisać projekt przygotowany z Kreatorze na swoim koncie oraz pobrać wysokiej jakości wizualizację. Możesz też umówić się na konsultację w studiu meblowym w Twojej okolicy. Specjaliści z naszych salonów spersonalizują Twój projekt, wycenią meble i AGD oraz zajmą się realizacją. Widzisz, jakie to proste!
 

imello logo