Projekt Kuchni w kilka chwil

Czym jest Kreator Kuchni imello?

section logo

Poznaj nasze wyjątkowe, darmowe narzędzie do projektowania kuchni! Zaaranżuj swoją wymarzoną przestrzeń w zaledwie kilka chwil. Przez cały Kreator prowadzimy Cię krok po kroku, wspólnie zmierzając w kierunku stylowej i funkcjonalnej kuchni, która spełni wszystkie Twoje wymagania. Nie musisz znać się na projektowaniu, nie musisz wiedzieć czym jest trójkąt roboczy czy zastanawiać się, jak zestawiać ze sobą kolory. Kreator Kuchni imello wszystko zrobi za Ciebie! Podpowie też, jaki sprzęt AGD będzie najbardziej zbliżony do Twoich potrzeb. Wszystko dzieje się samo! A żeby zyskać jeszcze więcej, wystarczy się zarejestrować. Zapiszesz projekt na swoim koncie, pobierzesz wysokiej jakości wizualizację, wyślesz zapytanie do studia kuchni z Twojej okolicy. Załatwisz to wszystko bez wychodzenia z domu. To takie proste!

 

 

Chcemy zagwarantować Ci jak najlepsze doświadczenia podczas projektowania kuchni i dać Ci pewność, że to co widzisz na ekranie maksymalnie odzwierciedla rzeczywistość, dlatego Kreator możesz obsługiwać tylko z poziomu komputera.

 

Poznaj możliwości Kreatora Kuchni

Zaprojektuj

Przejdź do Kreatora Kuchni, wprowadź wymiary, elementy dodatkowe oraz kluczowe przyłącza.

Wybierz AGD

Zdecyduj jakie urządzenia chciałbyś w swojej kuchni, a my zaproponujemy Tobie najlepiej dopasowany zestaw AGD do Twoich preferencji.

Skonsultuj projekt

Wypełnij formularz, aby porozmawiać o projekcie ze studiem z Twojej okolicy. Zaloguj się i zapisz projekt na swoim koncie, aby móc pobrać jego wizualizację. 

Zleć w studiu mebli

Po konsultacji otrzymasz wstępną wycenę projektu. Teraz wybór należy do Ciebie! Zdecyduj, które studio najbardziej wpisuje się w Twoje oczekiwania. 

Zeskanuj QR kod i stań we własnej kuchni

1

Zaprojektuj kuchnię w Kreatorze Kuchni

2

Zeskanuj QR kod telefonem

3

Kliknij w ikonę w prawnym dolnym rogu

4

Zobacz kuchnię u siebie w wirtualnej przestrzeni.

Zobacz wizualizacje projektów społeczności imello.pl

section logo

Kuchnia w kształcie U

Kuchnia w kształcie L

Kuchnia dwurzędowa

Kuchnia "I" ciemna

Kuchnia miętowa w kształcie L

Kuchnia jednorzędowa z okapem w zabudowie

Kuchnia nowoczesna L

Kuchnia retro w kształcie L

Te produkty znajdziesz w Kreatorze Kuchni

section logo

Zanim przejdziesz do projektowania, sprawdź nasze porady!

section logo
Instrukcja

Jak zaprojektować kuchnię z Kreatorem Kuchni Imello?

Projektowanie kuchni może być naprawdę dobrą zabawą! Poznaj Kreator Kuchni Imello i sprawdź, jak stworzyć kuchnię idealną w 5 prostych krokach.

imello logo