A&K

Dane adresowe

ul. Szpitalna 74B

32-500 Chrzanów

Godziny otwarcia

pn - pt: 9:00 - 18:00

sb: 9:00 - 13:30

A&K to firma meblarska powstała w 2000 roku. Nasze salony można znaleźć w Olkuszu i Chrzanowie. Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi, mogą liczyć u nas na kompleksową i fachową obsługę. Zatrudniamy profesjonalnych architektów wnętrz, aby z pasją i zaangażowaniem podeszli do realizacji każdego nowego projektu. Produkujemy meble z materiałów najwyższej jakości, przy użyciu najaktualniejszych technologii. Zaś montaż naszych mebli odbywa się przez doświadczonych fachowców z długoletnim stażem. Dodatkowo naszą ofertę uzupełniamy o wysokiej klasy sprzęt AGD. 

 

Oferowane przez nas meble, w tym kuchnie, nabywają chętnie nie tylko klienci w Polsce, ale również poza granicami (w takich krajach, jak Austria, Niemcy, czy Anglia). Naszym priorytetem jest sprostanie oczekiwaniom klientów, o największych wymaganiach, którzy dbają o takie cechy jak jakość, profesjonalizm, czy terminowość. Możemy poszczycić się otrzymaniem na targach wnętrzarskich, srebrnych filarów budownictwa za jakość wykonania naszych mebli kuchennych. Tysiące naszych usatysfakcjonowanych klientów poleciło już naszą firmę swoim znajomym. Oferujemy meble do pokoju, sypialni, łazienki, kuchni oraz wysokiej klasy sprzęt AGD. 

 

Dzięki nam powstanie wymarzone przez Państwa wnętrze. Jesteśmy wszechstronna firmą, co przekłada się na satysfakcję naszych klientów. Zajmiemy się transportem, a także montażem naszych mebli w domu klienta, aby nie musiał się o nic martwić. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Liczymy się z wymaganiami oraz życzeniami naszych klientów i dzięki temu nasze meble stają się bezpieczne i funkcjonalne. Zapewniamy też profesjonalną pomoc w zakresie remontu, czy urządzania mieszkania bądź domu.

Nasza lokalizacja

section logo
imello logo