Urządzenia Bosch taniej w zestawie

Sieć Max Kuchnie proponuje nam zestawy AGD marki Bosch w mocno obniżonych cenach. W promocji „Kup taniej w zestawie” im więcej urządzeń kupujesz, tym mniej płacisz za najtańszy z produktów. Sprawdź, na jakie rabaty możesz liczyć. W zależności od wielkości zestawu, a więc tego, czy zdecydujemy się na zakup 4, 5 czy 6 sprzętów marki Bosch, w Max Kuchnie przysługuje nam odpowiednio wysoki rabat na najtańsze z urządzeń. Ile możemy zyskać, wybierając poszczególne pakiety?

Autor: imello.pl

Opublikowano: 12.11.2021

Zmodyfikowano: 22.06.2022

Na skróty

W promocji Max Kuchnie sprzęty Bosch zgarniasz już od złotówki

W salonach Max Kuchnie trwa promocja, w której sieć nagradza zakup sprzętów marki Bosch w zestawie. Decydując się na jedną z premiowanych opcji: 3+1, 4+1 lub 5+1, zapewniamy sobie zniżkę na najtańsze z urządzeń kupionych w komplecie. Zestaw możemy stworzyć sami, ale mamy również możliwość wyboru spośród gotowych propozycji przygotowanych przez specjalistów AGD. Z oferty rabatowej możemy skorzystać w dowolnym salonie Max Kuchnie, a tych w całej Polsce jest już ponad 300.

Rabaty na urządzenia Bosch w zestawach 5+1

Tylko 1 zł zapłacimy za najtańszy produkt, jeżeli zdecydujemy się na zakup zestawu marki Bosch składającego się z 6 sprzętów. Za złotówkę możemy więc zgarnąć chociażby pralkę, suszarkę automatyczną albo piekarnik, ale nie tylko!

Rabaty na urządzenia Bosch w zestawach 4+1

70% zniżki na najtańsze urządzenie otrzymamy przy zakupie pięciu sprzętów marki Bosch. W studiach Max Kuchnie kompleksowo wyposażymy kuchnię w meble na wymiar i AGD w atrakcyjnych cenach.

Rabaty na urządzenia Bosch w zestawach 3+1

Sprzęty Bosch za połowę ceny? Proszę bardzo! Dokładnie o 50% mniej zapłacimy za najtańsze z urządzeń w zestawie 3+1. Z takim rabatem możemy kupić na przykład płytę indukcyjną lub gazową albo piekarnik.

5 lat bezpłatnej ochrony

Zniżki na AGD to nie jedyna okazja, jaka czeka na nas w salonach Max Kuchnie, ponieważ na sprzęty marki Bosch zamówione wraz z meblami kuchennymi otrzymamy dodatkowe 3 lata gwarancji, łącznie zyskując 5 lat ochrony.

Urządzenia marki Bosch cieszą się dobrymi opiniami konsumentów, którzy doceniają ich niezawodność, żywotność oraz wysoką jakość. Aby ułatwić nam wybór sprzętów odpowiednich do stylu naszej nowej kuchni i naszych oczekiwań, specjaliści AGD z Max Kuchnie stworzyli gotowe zestawy składające się z funkcjonalnych urządzeń o eleganckim wzornictwie. Wystarczy wybrać komplet dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb, by przez lata cieszyć się wysokiej klasy sprzętem kupionym po atrakcyjnej cenie.

Promocja z katalogu Max Kuchnie

Regulamin promocji Bosch 5 plus 1

downloadPobierz PDFRozmiar 5 MB

Promocja z katalogu Max Kuchnie

Regulamin promocji Bosch 4 plus 1

downloadPobierz PDFRozmiar 5 MB

Promocja z katalogu Max Kuchnie

Regulamin promocji Bosch 3 plus 1

downloadPobierz PDFRozmiar 5 MB

Mogą Cię zainteresować

section logo

Tagi

section logo
imello logo