Zestaw Kernau 4+1 z rabatem 70%

W sieci Max Kuchnie tworzysz własne zestawy AGD marki Kernau i zgarniasz ekstrarabaty na najtańsze z urządzeń. Wybierz 4 sprzęty do swojej nowej kuchni, żeby za najtańszy zapłacić tylko połowę ceny.

Autor: imello.pl

Opublikowano: 08.04.2022

Zmodyfikowano: 23.06.2022

Na skróty

Czwarty produkt Kernau za połowę ceny

W studiach Max Kuchnie czekają na Ciebie najlepsze promocje na AGD polskiej marki Kernau. Wystarczy że do swojej nowej kuchni wybierzesz piekarnik i płytę grzewczą oraz dwa inne urządzenia Kernau, a na najtańszy produkt otrzymasz aż 50% zniżki.


Skorzystaj z gotowych zestawów lub skomponuj swój własny. Oszczędzanie jeszcze nigdy nie było tak proste, a urządzanie kuchni tak szybkie!
 

„4+1 Z RABATEM 70%”

Aż 70% zniżki na piąty produkt Kernau


Stwórz swój zestaw Kernau 4+1 i odbierz aż 70% zniżki na najtańsze z urządzeń w dowolnym studiu Max Kuchnie.


Zakup kuchennego AGD może być czystą przyjemnością. Postaw na sprawdzone sprzęty polskiej marki Kernau i ciesz się 70-procetową premią. To proste, jak nigdy wcześniej: zamawiasz gotowy zestaw pięciu urządzeń, stworzony przez specjalistów AGD z Max Kuchnie, lub samodzielnie wybierasz piekarnik i płytę grzejną i dobierasz 3 kolejne sprzęty, by za najtańsze urządzenie zapłacić jedynie 30% ceny. Jedno zamówienie, a tyle korzyści. Szybki zakup i ekspresowo wyposażona kuchnia!
 

„5+1 ZA 1 ZŁ”

Duże AGD Kernau w zestawie już od złotówki


Szukasz niezawodnych sprzętów do swojej nowej kuchni? W studiach Max Kuchnie urządzasz całą kuchnię w jednym miejscu, a do tego sprzęty Kernau możesz zgarnąć nawet za 1 zł.


Zakupy AGD jeszcze nigdy nie były tak proste i tanie. W salonach Max Kuchnie urządzenia polskiej marki Kernau możesz dostać już od złotówki. Wystarczy że do płyty grzewczej i piekarnika dobierzesz cztery inne sprzęty kuchenne, aby na najtańszy produkt odebrać ekstrarabat. Możesz też skorzystać z gotowych zestawów stworzonych przez specjalistów AGD z Max Kuchnie, oszczędzając w ten sposób zarówno pieniądze, jak i czas!
 

Podoba Ci się ta promocja?

Promocja z katalogu Max Kuchnie

Regulamin promocji Kernau 5 plus 1

downloadPobierz PDFRozmiar 5 MB

Promocja z katalogu Max Kuchnie

Regulamin promocji Kernau 4 plus 1

downloadPobierz PDFRozmiar 5 MB

Promocja z katalogu Max Kuchnie

Regulamin promocji Kernau 3 plus 1

downloadPobierz PDFRozmiar 5 MB

Mogą Cię zainteresować

section logo

Tagi

section logo
imello logo