MUM 4880 – Niezbędny robot kuchenny

W kuchni znajduje się co raz więcej sprzętów, które ułatwiają i przyspieszają wykonywanie obowiązków. Producenci AGD rozpieszczają nas co raz to nowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Nowe urządzenia często zastępują kilka innych, dzięki temu zyskujemy dodatkowe miejsce w kuchni. Doskonałym przykładem takiego sprzętu jest robot kuchenny, który pomoże Ci zarówno podczas gotowania czy pieczenia.

Autor: imello.pl

Opublikowano: 07.10.2021

Zmodyfikowano: 21.06.2022

Na skróty

Praktyczny robot kuchenny MUM 4880 marki Bosch składa się z kilku części. Największa jest duża misa o pojemności 3,9l, w której to odbywa się proces mieszania czy ubijania. Istotną rolę odgrywają akcesoria, dzięki czemu urządzenie staje się jeszcze bardziej funkcjonalne. Robot kuchenny wyposażony jest w zestaw ciast (końcówkę do ubijania, mieszania oraz hak do ciasta), rozdrabniacz z trzema tarczami do: szatkowania, tarcia i cięcia, mikser, wyciskarkę do cytrusów, maszynkę do mięsa.

MUM 4880 jest niezwykle przydatny na co dzień. Jego nowoczesne technologie nie tylko ułatwiają nam pracę jak również usprawniają proces przygotowania posiłków. Jedną z nich jest funkcja MultiMotion Drive, czyli wielokierunkowy ruch zabieraków ułatwiający mieszanie i zbieranie ciasta ze ścianek misy. Robot ma możliwość indywidualnej rozbudowy o wyposażenie dodatkowe np. przystawkę do lodów, młynek do mielenia ziaren, kształtka do ciastek i wiele innych.

Hak do zagniatania ciasta, Końcówka do ubijania, końcówka do mieszania.

Rozdrabniacz do warzyw i owoców z 3 wymiennymi tarczami ze stali szlachetnej (5 funkcji): tarcza dwustronna do krojenia na plasterki (grube i drobne), tarcza dwustronna do krojenia na wiórki (grube i drobne) oraz tarcza do drobnego tarcia.

Mikser z tworzywa sztucznego o pojem. 1l

W dzisiejszych czasach jesteśmy przyzwyczajeni do wygody. Obecnie robot jest urządzeniem niezastąpionym. Dzięki niemu możemy przygotować wszystko szybciej. Ponadto jego prosta obsługa i łatwe czyszczenie w większości nadaje się do mycia w zmywarce.

Po zakup robota kuchennego zapraszam do naszych studiów Max Kuchnie.

Więcej informacji o produktach i marce Bosch znajduje się na stronie www.bosch-home.pl

Mogą Cię zainteresować

section logo
imello logo