Skompletuj zestaw Gorenje i zgarniaj zniżki

W studiach kuchennych Max Kuchnie możemy liczyć na superrabaty oferowane przy zakupie sprzętów AGD Gorenje w zestawie. Zniżkę otrzymujemy na najtańszy produkt w dwóch promocyjnych wariantach: 3+1 i 4+1. Ale urządzenia do kuchni możemy kupić nie tylko taniej, lecz także szybciej. Wystarczy zdecydować się na gotowy komplet stworzony przez specjalistów AGD. Z akcji rabatowej skorzystamy w dowolnym salonie należącym do sieci Max Kuchnie. W całej Polsce jest ich już ponad 300. A ile konkretnie możemy zaoszczędzić w promocji „Kup taniej w zestawie”?

Autor: imello.pl

Opublikowano: 12.11.2021

Zmodyfikowano: 22.06.2022

Na skróty

Kupuj sprzęty Gorenje w Max Kuchnie nawet za złotówkę!

Z Max Kuchnie kupujesz szybciej i taniej. Wybierz zestaw AGD marki Gorenje do swojej kuchni i skorzystaj z superrabatów. Przy zakupie zestawów urządzeń marki Gorenje w studiach Max Kuchnie otrzymujemy zniżkę na najtańszy ze sprzętów. Jakie upusty nam przysługują?

AGD Gorenje w zestawie 4+1

1 zł wystarczy, by w Max Kuchnie kupić najtańszy produkt w zestawie składającym się z 5 urządzeń marki Gorenje. Za złotówkę zgarniesz na przykład mikrofalówkę do zabudowy czy stylowy okap kominowy.

AGD Gorenje w zestawie 3+1

65% gwarantowanego rabatu na najtańsze urządzenie otrzymasz przy zakupie czterech różnych sprzętów Gorenje. W tak niskiej cenie możemy kupić płytę gazową bądź indukcyjną, a także wiele innych urządzeń do kuchni i domu.

Przedłużona gwarancja 

Sieć Max Kuchnie dla swoich klientów przygotowała jeszcze coś specjalnego. Na większość urządzeń Gorenje można bowiem bezpłatnie otrzymać aż 5-letnią gwarancję.

 

Asortyment Gorenje w salonach Max Kuchnie

W salonach Max Kuchnie znajdziemy bogatą ofertę urządzeń marki Gorenje. Z łatwością więc dobierzemy sprzęty idealnie dopasowane do naszej kuchennej aranżacji. Zachwyceni będą zarówno miłośnicy nowoczesnego designu, jak i osoby gustujące w stylu vintage, którzy z całą pewnością docenią wyjątkowość kolekcji Retro.

Promocja pakietowa

Regulamin promocji Gorenje 4 plus 1

downloadPobierz PDFRozmiar 5 MB

Promocja pakietowa

Regulamin promocji Gorenje 3 plus 1

downloadPobierz PDFRozmiar 5 MB

Mogą Cię zainteresować

section logo
imello logo