Sprzęty Kernau w wirtualnej rzeczywistości

Marka Kernau prezentuje swoje nowości w zupełnie nowej odsłonie. Dzięki kuchniom 360° możemy zobaczyć urządzenia polskiego producenta w realnych aranżacjach. Zajrzyjcie do stylowych wnętrz stworzonych na bazie sprzętów Kernau.

Autor: imello.pl

Opublikowano: 21.11.2021

Zmodyfikowano: 22.06.2022

Na skróty

Aranżacja na wyciągnięcie ręki

Zdjęcia kuchennych realizacji z całą pewnością mogą zainspirować nas do kreowania własnych przestrzeni, jednak wirtualne kuchnie Kernau przenoszą doznania związane z odkrywaniem stylowych aranżacji na całkiem nowy poziom. Poruszając się po wnętrzach 360°, otrzymujemy sposobność spojrzenia na pomieszczenie pod różnymi kątami, zobaczenia sprzętów z różnej perspektywy i dostrzeżenia detali, które trudno uchwycić na jednowymiarowej fotografii.

AGD w niezliczonych odsłonach

Udając się do studia kuchennego, mamy możliwość zobaczenia wybranych sprzętów w otoczeniu mebli kuchennych. Tego typu statyczna ekspozycja nie pozwala nam jednak porównać różnych aranżacji. W wirtualnych kuchniach marka Kernau swoje sprzęty prezentuje w kilku odsłonach, udowadniając, że jej produkty mogą być harmonijną częścią pomieszczeń urządzonych w różnych stylach. Okapy o złotym, miedzianym, szarostalowym czy czarnym wykończeniu możemy teraz zobaczyć w towarzystwie czarnej, białej szarej, granatowej czy drewnianej zabudowy, w kuchni urządzonej w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim czy prowansalskim. Ta innowacyjna forma prezentacji domowego AGD niezwykle ułatwia wykreowanie własnej wizji wnętrza marzeń.

Od projektu po realizację

Wkraczając do świata wirtualnych kuchni, wchodzisz do świata, w którym urządzenia Kernau stają się dostępne od ręki. Wystarczy kliknąć w produkt, któremu chcemy przyjrzeć się bliżej, aby poznać jego szczegółową specyfikację, w tym wymiary czy najważniejsze funkcje i zalety. Równie prosty jest zakup AGD, który również możemy zainicjować z poziomu wirtualnej kuchni. Możemy bowiem bezpośrednio przenieść się z niej wprost do zakładki danego urządzenia w oficjalnym sklepie Kernau. Oznacza to, że, przenosząc się do wirtualnej rzeczywistości, jesteśmy w stanie wybrać sprzęty, których wygląd i funkcjonalność wpiszą się w nasze gusta i potrzeby, by ostatecznie dokonać ich zakupu.

Mogą Cię zainteresować

section logo
imello logo