Urządzenia marki Whirlpool nawet 75% taniej

Sieć studiów kuchennych Max Kuchnie dla swoich klientów przygotowała wyjątkową akcję rabatową, w której zgarniamy zniżki za zakup sprzętów marki Whirlpool w zestawie. W zależności od wybranego pakietu: 3+1 lub 4+1 otrzymujemy gwarantowany upust na najtańszy z produktów. Wysokość rabatu zależy od wielkości skompletowanego zestawu. Urządzenia możemy dobierać sami, ale możemy również zdać się na pomoc specjalistów AGD, których spotkamy w salonach Max Kuchnie. A na jakie konkretnie zniżki możemy liczyć?

Autor: imello.pl

Opublikowano: 12.11.2021

Zmodyfikowano: 22.06.2022

Na skróty

„Kup taniej w zestawie” w Max Kuchnie

W promocji oferowanej w studiach sieci Max Kuchnie duże AGD marki Whirlpool w zestawie kupujesz z megarabatem. Sprawdź, jak skorzystać z superpromocji i wyposażyć całą kuchnię podczas jednych zakupów. Przy zakupie 4 lub 5 sprzętów AGD marki Whirlpool przysługuje nam zniżka na najtańsze urządzenie w zestawie. Ile możemy oszczędzić?

AGD Whirlpool w zestawach 4+1

składającego się z pięciu sprzętów Whirlpool. Z tak dużą zniżką możemy kupić chociażby pięciopalnikową płytę gazową czy lodówkę do zabudowy, ale i wiele innych urządzeń.

AGD Whirlpool w zestawach 3+1

Wybierając opcję 3+1, zyskujemy 50% rabatu na najtańsze urządzenie. Oznacza to, że za płytę indukcyjną czy gazową albo inne urządzenie do kuchni zapłacimy tylko połowę ceny.

Gwarancja przedłużona do 5 lat

Obniżone ceny to nie wszystkie korzyści z zakupu AGD w studiach sieci Max Kuchnie. Na większość urządzeń marki Whirlpool dodatkowo bezpłatnie otrzymamy aż 5-letnią gwarancję, jeżeli kupimy je wraz z meblami kuchennymi.

 

Bogaty asortyment marki Whirlpool dostępny w sieci Max Kuchnie przynosi nam nieskończone możliwości w urządzaniu kuchennych wnętrz. Zaaranżowanie praktycznej, a jednocześnie stylowej kuchni staje się niezwykle proste. Wśród sprzętów Whirlpool znajdziemy AGD wolnostojące i do zabudowy, które cechuje zróżnicowane wzornictwo i funkcjonalność. Bez trudu zatem znajdziemy urządzenia dopasowane do aranżacji naszej kuchni oraz naszych potrzeb i wymagań.

 

Promocja z katalogu Max Kuchnie

Regulamin promocji Whirlpool 4 plus 1

downloadPobierz PDFRozmiar 5 MB

Promocja z katalogu Max Kuchnie

Regulamin promocji Whirlpool 3 plus 1

downloadPobierz PDFRozmiar 5 MB

Mogą Cię zainteresować

section logo
imello logo