Wyszukane wzornictwo i funkcjonalność

Polska marka Kernau po raz kolejny zachwyciła sprzętem wyróżniającym się połączeniem wysmakowanego designu z maksymalną funkcjonalnością, który tym razem jednak został doceniony nie tylko przez samych konsumentów, lecz także przez jury prestiżowego konkursu Dobry Wzór.

Autor: imello.pl

Opublikowano: 21.11.2021

Zmodyfikowano: 23.06.2022

Na skróty

Odświeżone spojrzenie na zlewozmywak

Zestaw KGS D 6078 1B1D Deep Black to wynik współpracy doświadczonego zespołu Kernau, znającego potrzeby polskich konsumentów, z uznaną w branży wnętrzarskiej projektantką Magdaleną Musiał, Industrial Design Manager w firmie Marmite. Wysoka funkcjonalność zlewozmywaka oraz jego unikatowy design zostały pozytywnie ocenione przez jury konkursu Dobry Wzór, które produktowi marki Kernau przyznało pierwszą nagrodę w kategorii Dom: kuchnia/jadalnia.

Luksusowy komplet do stylowej kuchni

Praktyczny zlewozmywak wyposażony został w dwie deski, które podnoszą jego wymiar praktyczny, ale i wzmacniają jego walory estetyczne. Stalową deskę ociekową i szklaną do krojenia można bezpiecznie ułożyć w specjalnie zaprojektowanych wyżłobieniach, by w ten sposób stworzyły gładką powierzchnię i – w razie potrzeby – zakryły zawartość komory zmywania. Sam zlewozmywak wykonany został z wysokiej klasy kompozytów: kwarcu oraz żywicy poliestrowej, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia wynikające z codziennego użytkowania, zarysowania czy szok termiczny. Jednocześnie zastosowanie jakościowych materiałów pozwoliło uzyskać niepowtarzalny efekt wizualny. Odcień głębokiej czerni dodaje mu ponadprzeciętnej elegancji, którą zlewozmywak Kernau wprowadza do każdego pomieszczenia, w którym się pojawia. 

Moc praktycznych rozwiązań

W komplecie, poza deskami, otrzymamy korek automatyczny umożliwiający szybkie i wygodne zamykanie i otwieranie odpływu przy pomocy znajdującego się na zlewozmywaku pokrętła, oraz syfon Saving Space. Jego przemyślany kształt sprawia, że zajmuje on znacznie mniej miejsca w szafce pod zlewem niż tradycyjny syfon, pozostawiając nam więcej przestrzeni do dowolnego zagospodarowania. Z kolei pogłębiona komora zmywania pomieści więcej naczyń i da możliwość wygodnego umycia tych największych. Dopracowany design, precyzyjny proces produkcji oraz najwyższa jakość zastosowanych materiałów przynoszą pewność, że zestaw KGS D 6078 1B1D Deep Black stanie się wyrafinowaną dekoracją każdej stylowej kuchni, która użytkownikowi służyć będzie w niezmienionej formie przez lata. Potwierdza to 10-letnia gwarancja udzielana przez producenta i oczywiście znak Dobry Wzór.

Mogą Cię zainteresować

section logo
imello logo