Zniżki na zestawy Samsung

Postaw na funkcjonalne urządzenia marki Samsung i ciesz się ekstrarabatami. W studiach Max Kuchnie zyskujesz gwarantowane zniżki na urządzenia Samsung zakupione w zestawie. Poznaj szczegóły promocji i dowiedz się, jak taniej urządzić nową kuchnię. W nowej ofercie rabatowej przygotowanej przez sieć Max Kuchnie zyskujemy gwarantowane zniżki na najtańsze produkty Samsung kupione w zestawie 2+1, 3+1 albo 4+1. Zależnie od tego, na ile urządzeń się zdecydujemy, przysługiwać nam będzie różna wysokość rabatu. W kompletowaniu sprzętów możemy liczyć na pomoc specjalistów AGD z Max Kuchnie, a jeżeli kuchnię chcemy wyposażyć maksymalnie szybko, możemy też skorzystać z gotowych zestawów. Urządzenia z rabatem zamówimy w dowolnym z ponad 300 salonów Max Kuchnie. A ile możemy zyskać?

Autor: imello.pl

Opublikowano: 12.11.2021

Zmodyfikowano: 23.06.2022

Na skróty

Promocja Samsung 4+1

O 70% mniej zapłacimy za najtańsze urządzenie Samsung, jeżeli zdecydujemy się na zestaw 4+1. W tak okazyjnej cenie zakupimy przykładowo płytę indukcyjną albo zmywarkę, ale nie tylko, bo wszystko zależy od tego, jak skomponujemy nasz zestaw.

Zniżki na zestawy Samsung 3+1

Za połowę ceny w Max Kuchnie kupimy najtańszy produkt, jeżeli naszym łupem padnie zestaw 4 sprzętów marki Samsung. Przykładowo za kuchenkę mikrofalową do zabudowy możemy zapłacić ponad 1000 zł mniej!

Oferta Samsung 2+1

Potrzebujesz tylko 3 urządzeń do kuchni? Wciąż możesz skorzystać z superrabatów. W Max Kuchnie za najtańsze urządzenie Samsung w 3-elementowym zestawie zapłacimy o 30% mniej

Moc sprzętów Samsung w Max Kuchnie

Wybierając do swojej kuchni AGD marki Samsung, inwestujemy w jakość i funkcjonalność. Energooszczędne sprzęty zadbają o domowy budżet. Elegancki design ułatwia stworzenie stylowej aranżacji kuchennej, a spójność wizualna sprzętów od jednego producenta zagwarantuje jej harmonijność. Udając się do salonu Max Kuchnie, zyskujemy dostęp do szerokiej oferty marki Samsung, dzięki czemu wybór sprzętów dopasowanych do naszych potrzeb staje się niezwykle prosty.

Promocja z katalogu Max Kuchnie

Regulamin promocji Samsung 4 plus 1

downloadPobierz PDFRozmiar 5 MB

Promocja z katalogu Max Kuchnie

Regulamin promocji Samsung 3 plus 1

downloadPobierz PDFRozmiar 5 MB

Promocja z katalogu Max Kuchnie

Regulamin promocji Samsung 2 plus 1

downloadPobierz PDFRozmiar 5 MB

Mogą Cię zainteresować

section logo
imello logo